شارژری پرتابل برای تلفن همراه

 http://zibasaz.persiangig.com/pic/a-z/2/g.gifhttp://zibasaz.persiangig.com/pic/a-z/2/r.gifhttp://zibasaz.persiangig.com/pic/a-z/2/a.gifhttp://zibasaz.persiangig.com/pic/a-z/2/h.gifhttp://zibasaz.persiangig.com/pic/a-z/2/c.gif


شارژری پرتابل برای تلفن همراه هوشمند شما
____________________________

به طور یقین شما هم مانند بسیاری از کاربران موبایل و سایر گجت‌های الکترونیکی مانند تبلت ، همیشه نگران تمام شدن شارژ دستگاه خود بوده و برای همین همیشه و در هنگام مسافرت یا در زمانی که به برق دسترسی نداشتید صرفه جویی و استفاده حداقلی از گجت را در سرلوحه کار خود قرار داده‌اید.


شرکتی به نام Qmadix شارژر پرتابل و بسیار جمع و جوری تولید کرده که با ظرفیت ۱۲۰۰mAh قادر است تا در این گونه مواقع خیال شما را راحت کند.

این دستگاه با نام boostpac quick shot دارای ابعادی  در حدود ۲″ x 1.4″ x 1″ اینچ است که به وسیله پورت USB قادر به شارژ هرگونه گجتی است که از این طریق شارژ می‌شود که بدین ترتیب طیف وسیعی شامل تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت ها را در بر می‌گیرد.

در ضمن این گجت به وسیله همین پورت شارژ شده و دارای نشانگر LED  بر روی بدنه خود است که نشان می‌دهد چه مقدار از ظرفیت شارژ دستگاه باقی مانده است.

____________________________________________________________________

اینترنت وماهواره
مهدی شیخی
http://sheikhi5550.persianblog.ir/
sheikhi5550.blogfa.com
 استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع

http://www.axgig.com/images/55992429153784731543.jpg
http://www.axgig.com/images/33171990757370459594.jpg

/ 0 نظر / 8 بازدید